Massachusetts

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Massachusetts

Īpašums pārdošanai Masačūsetā

Tā robežojas ar Atlantijas okeānu uz austrumiem, Konektikutas valstīm un Rhode Island uz dienvidiem, New Hampshire un Vermont uz ziemeļiem, un Ņujorku uz rietumiem.

Pirms investīcijas nekustamā īpašuma pārdošanai Masačūsetā ir labi rūpīgi izvērtēt daudzās vērtības, kas ietekmē nekustamā īpašuma tirgu.

Masačūsetsa ir ASV valsts New England reģionā, kas pazīstama ar savu nozīmīgo koloniālo vēsturi. Bostona ir galvaspilsēta, bet pilsētas centri ar lielu interesi, jo īpaši par pārdošanu Masačūsetā, ir Springfield un Worcester.

Bostonas nekustamā īpašuma tirgus izveidoja ierakstus 2018. gadā, neraugoties uz zemu krājumu līmeni.

Cohasset, Medford un Boston pārdod vienģimeņu mājas un villas.

Šis skaitlis ir šāda veida māju ieraksts reģionā. Condos un Brownstones ir arī redzējuši pieaugumu vidējā pārdošanas apjomā, bet šie skaitļi, iespējams, ir tiešo rezultātu dēļ, ka ir mazāk īpašumu

pārdod. Šis tirgus tagad ir paradīze pārdevējiem ar vairākiem piedāvājumiem un augstākām cenām, kas kļūst par tendenci.

2018. gada pirmajā ceturksnī mēs reģistrējāmies tirgū, kas pašlaik ir tirgū un pieejama pircējiem, par 25,13%.

Boston Globe ziņo, ka Massachusetts Realtors Association apgalvo, ka vidējās mājokļu cenas vienai mājokļa vienībai ir pieaugušas par 4%. Tātad, pat ja mājokļu pieejamība ir samazinājusies, mājokļa pārdošanas vidējā cena atkal ir palielinājusies, dodot pārdevējiem labākās priekšrocības Bostonas tirgū vēl vienu gadu.

Springfīlda ir labākā pilsēta valstī, lai iepazītos ar īpašumu pārdošanai Masačūsetā.

Pirms desmit gadiem mēs atradāmies lejupslīdes augstumā un, pārdodot īpašumu pārdošanai Masačūsetā, varētu šķist neiespējami.

Šajā pilsētā pilsētas darba pieaugums veicina māju pārdošanu.

Papildus tam, ka ir vairāk māju pārdošanai, viņi arī tērē mazāk laika tirgū.

Springfīldā ir atšķirīga psiholoģija, kas pēdējos divos vai trīs gados ir noturēta, jo mēs esam redzējuši dažādas ekonomiskās iespējas.

Worcester pilsēta nenoliedzami ir viena no 5 labākajām vietām dzīvot un iegādāties īpašumu pārdošanai Masačūsetā līdz 2025. gadam.

Worcester ir viens no karstākajiem un konkurētspējīgākajiem tirgiem visā valstī.

Lai atbalstītu šo hipotēzi, mums jāapsver bijušo "Brownfield" telpu rekonstrukcija raksturīgajos veikalos un restorānos, aizraujošais notikums, kas kādreiz bija Kelley laukums kanāla rajonā, tālākās viedās infrastruktūras, videi draudzīgi pilsētas autobusi, Union Station dzelzceļa dienests lidostu.

Protams, nepārtraukta skolu, infrastruktūru, pilsētu atjaunošanas un pilsētu attīstība vairos mūsu pilsētu vairāk nekā mēs varētu iedomāties

Nekustamā īpašuma tirgus faktiski kļūst par neticami konkurētspējīgu, jo pārdod mazākus esošos mājokļu fondus un Worcester joprojām vēlas.

  •  
    Pārvietošanās uz Bostonu: pilnīgs ceļvedis un padoms, kas jums nepieciešams

    Pārvietošanās uz Bostonu: pilnīgs ceļvedis un padoms, kas jums nepieciešams Masačūsetsa ir viena no vecākajām ASV dzīvokļiem. Māju meklējumos Masačūsetsā sapņo daudzi. Ar savu kapitālu, Bostonu, izceļas universitātes, koledžas un visaugstākais labklājības līmenis starp visaugstākajiem pasau ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB